Vyberte společnost...
Vaše osobní vizitky jsme schopni zpracovat třemi základními způsoby:

Sítotisk
Jedná se o ruční tisk, pro který je možné použít téměř jakýkoliv papír - ražený i velmi pevný, který nelze potisknout jinou technologií. Tisknout lze i světlou barvou na tmavé podklady a barvami s příměsí kovů - zlatou či stříbrnou. Je ideální pro vizitky v počtu 200 - 1000 ks s maximálně třemi barvami.

Ofsetový tisk
Strojový průmyslový tisk, cenově přijatelné tisky produkuje až od množství 1000 kusů výše - vhodné např. pro celou střední firmu. Spektrum potisknutelných papírů je menší než u sítotisku z hlediska barvy papíru, lze ovšem potiskovat papír se složitou strukturou.

Malonákladový digitální tisk
V poslední době již základní technologie pro výrobu vizitek a tiskovin v malých nákladech. Neplatí se zde počet barev, ale pouze počet výtisků. Pro vizitky je přijatelné množství již 120 kusů. Vizitky tiskneme na špičkové technologii Xerox na kartóny 300 - 340 g/m2, kvalita papíru a tisku je mnohem vyšší než u běžných tiskových strojů.

Další možnosti dodatečné úpravy:

- matná (nebo lesklá) laminace - dodá vizitkám tvrdost, špičkový vzhed a dlouhou stálost tisku

- zakulacení rohů - o poloměru 3,5 mm, netradiční vzhled, rohy se nelámou

- ražba - do hotové vizitky se vyrazí např. logo - zajímavý luxusní plastický vzhled. Ražbu lze použít i na dopisní papíry, pozvánky atd. Musí být pro ni specifický druh papíru

- zlacení - barevnými fóliemi s kovovým vzhledem se zvýrazní části dokumentu


copyright © 2006 - Consulting One, a.s.