Vyberte společnost...


V naší nabídce máme širokou škálu textilu značek XFer, Adler, Sol's, Gor Factory, Lambeste, Schlazenger, Fruit of the Loom a další. Všechen nabízený textil má výrazně vyšší poměr cena/kvalita než textil v běžné prodejní síti ve stejné cenové kategorii. Nabídnout Vám můžeme trička, čepice, bundy, mikiny, sportovní a pracovní kalhoty, košile, polokošile a další. Odběr veškerého sortimentu je možný již od jednoho kusu. Ceny jsou rozlišeny podle počtu odebraných kusů v kategoriích 1, 2 - 10 kusů, 11 - 50 kusů a nad 50 kusů.

Nejvýhodnější zboží v naší nabídce jsou kvalitní softshell bundy a vesty a klasické outdoor vybavení. Za třetinovou cenu ve srovnání s bundami v běžných obchodech od nás získáte stejně kvalitní produkty, pouze nejsou značkové.

Vzhledem k šíři sortimentu neuvádíme on-line nabídku, v případě zájmu nás kontaktujte a navštivte naši provozovnu v Klatovech, kde máme většinu zboží na ukázku. Veškerý textil dodáváme na objednávku s dodací lhůtou 1 den až 2 týdny podle ceny objednávky. Vzhledem k faktu, že nic kromě běžných triček nedržíme skladem, můžeme toto zboží prodávat za ještě nižší cenu.

Všechen dodávaný textil samozřejmě potiskujeme na vlastním vybavení a to technologií termoflex - speciální nažehlovací fólie řezaná na plotru, technologií síotisku barvou - pro vyšší náklady, nebo výšivkou - pro kvalitní značkový textil nebo textil, na který nelze tisknout - např. fleece.

Aktuální novinkou je možnost tisku plnobarevných fotografií i na tmavý textil, který realizujeme tiskem na speciální fólii na stroji MUTOH a následně zažehlením na termopresu. Potisk je velice odolný, cena se pohybuje kolem 200,- Kč za formát A4.
copyright © 2006 - Consulting One, a.s.