Vyberte společnost...
Vyrobíme vám reklamní tabule, štíty, vývěsky nebo plachty
v libovolném rozměru a z následujících materiálů:

Plastová deska FOREX, FOAMALITE:
pevné lehké desky z vypěněného PVC v bílé barvě
(do interiéru možnost výběru z několika odstínů):
síla desek je 1 - 10 mm, lze z nich vyřezat libovolný tvar - např. jednotlivá písmena.
Maximální rozměr je 3,05 x 2,02 metru, větší formáty je nutno usadit do rámu a navázat (neplatí pro montáž např. na zeď)

Pozinkovaný plech
běžný pozinkovaný plech, polepuje se po celé ploše fólií, vhodný do rámů např na větší vývěsní štíty, nelze vyřezávat do libovolných tvarů. Je odolnější, ale těžší než plast. Je vhodný hlavně na exponovaná místa do exteriéru. Výhodou proti plastu je, že se neroztahuje působením tepla.


Plexisklo ALTUGLAS
čiré kouřové nebo opálově matné plexisklo dodáváme v tloušťkách 2 - 10 mm. Je vhodné na interiérové designově náročné prezentace. Lze ho řezat pouze kolmými řezy, rozměr desky je 2 x 3 metry.


Dutinková deska MICROBOND
bílá, lehká, nárazuvzdorná deska, vhodná na exteriérové i interiérové prezentace, lze řezat pouze kolmo.
Dodáváme v tloušťkách 3, 5 a 10 mm.


Deska Kappa
lehčená deska do interérů v tloušťce 3 nebo 5 mm s plastovým nebo chromkartonovým povrchem. V interéru působí lépe než Ongrofoam, je lehhá a samonosná.


Sendvičová deska DIBOND
nejkvalitnější materiál pro reklamní tabule.
Tvoří ho jádro z plastu, ovrstvené oboustranně hliníkovými deskami.
Má velmi nízkou tepelnou roztažnost.
Dodávané tloušťky desky jsou 3, 5 a 10 mm.
Barevné možnosti jsou bílá a leštěný hliník, lze polepit plošně jakoukoliv barevnou fólií.


PVC plachty
PVC reklamní plachty - bannery již realizujeme téměř výhradně velkoplošným tiskem. Je to nejlevnější a zároveň velmi praktická forma prezentace. Plachta je snadno přenosná, a v případě nepoužívání dobře skladovatelná. Pro speciální použití a při požadavku na velmi vysokou životnost stále disponujeme technologií a know-how k potisku autoplachet sítotiskovou barvou. Speciální plotrové fólie pro polep plachet již nepoužíváme.


Většinu reklamních polepů se snažíme realizovat velkoplošným tiskem, jelikož je to v dnešní době pro zákazníka cenově nejvýhodnější. Používáme materiály s životností od tří a od pěti let, podle potřeby a pro polep dopravních prostředků nejkvalitnější dlouhodobě trvanlivé fólie, jejichž životnost je při profesionální aplikaci až 9 let.


copyright © 2006 - Consulting One, a.s.