Vyberte společnost...
Pro výzdobu Vaší prodejny nebo sídla firmy jsou ideální interiérové dekorační panely. Vyrábíme je z lehčených a levnějších materiálů než pro exteriéry a jejich životnost je v interiérových podmínkách takřka neomezená. Možností podkladových materiálů je několik - lehčené PVC desky, tvrzené kartonové lepenky, dutinkové desky a plexiskla.

Všechny desky mají špičkovou povrchovou úpravu.

Reklamní a dekorační motivy na tyto podklady je možné vyrábět ze samolepících fólií, barvou nebo nalepením plnobarevných nebo černobílých velkoplošných výtisků na papírech či samolepících vinylech.

Další možností dekorace interiérů jsou závěsné plachty - tzv. banery. Vyrábíme je buď ze stejných materiálů jako venkovní reklamní plachty, nebo ze síťového PVC materiálu, který je lehčí a lze ho plnobarevně potiskovat.

Interiérové panely však nemusí sloužit pouze k dekoraci, ale můžete pomocí nich např. podpořit prodej zboží, vytvořit orientační systém pro zákazníky nebo nabízet zboží, které právě nemáte fyzicky v prodejně.copyright © 2006 - Consulting One, a.s.