Vyberte společnost...
Další specifickou možností využití interiérových orientačních panelů jsou informační systémy do skladů, chodeb, kancelářských budov, prodejních hal, sportovních zařízení, výrobních provozů atd. Vzhledem k tomu, že pro tyto účely používáme speciální interiérové materiály, jsme schopni pro Vaši firmu vyrobit a nainstalovat tyto informační systémy za překvapivě příznivé ceny.

Jako novinku Vám můžeme nabídnout výrobu nápisů z pěnového polystyrénu různé hutnosti a tloušťky. Povrchovou úpravu provádíme nastříkáním akrylovou barvou. Výsledný produkt je vhodný na jednorázové prezentace v exteriéru, případně dlouhodobější méně náročné použití v interiérech. Zajímavá je cena tohoto produktu: 1 písmeno velikosti do 0,5 metru (viz foto) stojí kolem 250 Kč, což je čtvrtinová cena proti gravírovaným nápisům z plastu. Další výhodou je možnost vyrábět z materiálu až 10cm tlustého a dosáhnout tak výrazného prostorového efektu - běžná gravírovaná písmena z desek FOREX mají tloušťku 1 cm.


Luxusní orientační systémy - především pro dlouhodobé použití - vyrábíme z mosazi nebo jiných kovů gravírováním a následným vybarvením písmen (viz foto). Životnost takové tabule je prakticky neomezená, tomu však odpovídá cena, která je poměrně vysoká, především z důvodu vysoké ceny kvalitních kovových materiálů.
copyright © 2006 - Consulting One, a.s.