Vyberte společnost...
V současné době jsou možnosti velkoformátového tisku velice široké a za příjemné ceny. Již pátým rokem provozujeme v tomto segmentu vlastní technologii Mutoh s pracovní šíří 165 cm spolu s laminátorem Flexilam, také s pracovní šíří 165 cm.

Životnost výtisků je bez jakékoli povrchové úpravy minimálně 3 roky ve venkovním prostředí (v tomto případě je limitní životnost média, která je u levných materiálů do 2 let), v interiérech prakticky neomezená.

Druh tiskových médií a kvalitu tisku přizpůsobujeme sami podle typu realizace, takže zákazník dostane vždy nejlepší možný poměr kvality, životnosti a ceny.

Zde naleznete základní běžné materiály, na které tiskneme, na další široký sortiment materiálů se můžete informovat. Potisknout - polepit je dnes možné prakticky cokoliv.

Billboardový papír 100g/m2 na billboardy a nenáročné plakáty:
Popis: Matný krycí papír s modrou zadní stranou.
Možnosti použití: Billboardy a plakáty až do šíře 103 cm - billboardy se panelují do neomezeného rozměru.

Fotopapír 210g/m2 na kvalitní fotografie a plakáty:
Popis: satinový fotografický papír.
Možnosti použití: Fotografie a plakáty až do šíře 100 cm.

Samolepící vinyl - Multifix:
Popis: Lesklý, matný nebo čirý samolepící vinyl - fólie. Dodáváme ve 2 variantách s životností 3 nebo 5 let. S laminací se životnost prodlužuje. Matná fólie je pouze s životností 3 roky. Vše v šíři 105, 137 cm a 160 cm.
Možnosti použití: Billboardy, orientační tabule, samolepky, grafika na vozidla. Vinyl lze následně lepit na všechny druhy deskových materiálů, plech, auta, sklo atd. Úspěšně nahrazuje klasickou řezanou reklamu.

Samolepící vinyl - Easy Dot:
Popis: pololesklý samolepící vinyl - fólie s bodovým lepidlem. Životnost do 1 roku v exteriéru, bodové lepidlo umožňuje kvalitní nalepení i nevyškolenou osobou.

Translucentní vinyl - backlit fólie:
Popis: Antireflexní fólie na světelné reklamy a panely - se speciálním efektem - propouští rovnoměrně světlo.
Máme v šíři 137cm, z důvodu prosvětlení není vhodné nastavovat.
Možnosti použití: Světelné reklamy citylighty (bez jakýchkoliv úprav) nebo vývěsní štíty - zalaminované a nakašírované na podkladové plexisklo.

Plachtovina PVC 450 g/m2:
Popis: Banner 550g/m2 - jádro z umělých vláken, potažené PVC, šířka v celku 160 cm.
Možnosti použití: Veškeré běžně používané bannerové aplikace převážně do exteriéru.
Materiál je vhodný pro horkovzdušné i vysoko-frekvenční svařování, možnost opatření lemem s očky pro úchyt. Je zde možnost oboustranného potisku. Očka nabízíme s průměrem 10mm, pro malé plachty 4 a 5 mm.

Síťovina MESH:
Popis: Síťová plachta se stejnými vlastnostmi a možnostmi svařování, jako PVC Banner. Drobná oka umožňují propustnost světla a vzduchu - větru a umístění přes okna budov i ve velkých plochách.

Plátno - canvas:
Popis: textilní plátno s polomatnou povrchvou úpravou. Napnutím na dřevěný rám vytvoříme atraktivní interiérovou dekoraci o rozměru až 120 x 190 cm za bezkonkurenčně nízkou cenu.

Další materiály:

- Banner light - vlajkovina - lehká plachta 190 g/m2.

- One Way Vision - OWV - speciální samolepící fólie na okna - zevnitř je průhledná, zvenku je viditelný vytištěný motiv. Schválená na dopravní prostředky, je velmi efektní na zadní skla vozidel.

- Baclit materiály - pro prosvětlené aplikace - plachtoviny a filmy

- Dekorační fólie - potisknutelné fólie s efektem pískovaného skla, texturované laminace s efektem broušených kovů, dřeva, kůže atd. - informujte se u nás!

- Nažehlovací materiály - pro potisk textilu - fotografie, plnobarevná loga

- Materiály na stěny a podlahy - odolné, vysoce lepivé fólie, pro polep stěn a podlah, speciální je možné použít i venku na asfalt a dlažbu

Doplňkové povrchové úpravy:

Všechny vinyly lze jednostranně zalaminovat matně nebo leskle a to buď s UV ochranou, nebo bez.
Laminace zvyšuje mechanickou odolnost a prodlužuje životnost o 2 - 3 roky, UV zaručuje stálost barev na přímém slunci. Zalaminovaný vinyl se i lépe lepí na podklad při aplikaci svépomocí. Pomocí laminátoru také kašírujeme tisky a dodané plakáty na deskové materiály.

Tekutá laminace - matný, satinový nebo lesklý lak - na plachty, plátna, OWV i fólie - efekt jako PVC laminace, lze použít i na materiály, které nelze chránit samolepící laminací nebo při požadavku na celkovou tloušťku materiálu.


copyright © 2006 - Consulting One, a.s.