Vyberte společnost...
V naší nabídce máme velmi široký sortiment papírových a igelitových tašek, krabic na víno, mikrotenových sáčků a podobně. V následující části Vám nabízíme stručný přehled. Většinu sortimentu Vám můžeme ukázat v naší provozovně, či poslat specifikace, fotografii a cenovou nabídku e-mailem. Všechny tašky potiskujeme sítotiskem, v menších nákladech do cca 3 barev, ve vyšších nákladech několika tisíc kusů i plnobarevně.

Igelitové a mikrotenové tašky

Igelitové tašky a mikrotenové sáčky tašky nabízíme v desítkách kombinací tvarů a barev s různými uchy.
Na požádání a po zaslání Vaší předběžné představy Vám pracujeme nabídku přesně na míru.
Vzhledem ke složitější přípravě výroby a nutnosti speciálního ošetření tašek před tiskem je minimální doporučené množství odběru 500 - 1000 ks, dle druhu. Tašky dodané zákazníkem z tohoto důvodu nepotiskujeme.

Papírové tašky

Papírové tašky jsou dražší než igelitové, ale působí na zákazníky lepším dojmem a jsou ideálním obalem na dárkové předměty. Nabízíme je také v mnoha variantách. Potiskujeme je sítotiskem, minimální doporučené množství odběru je 50 kusů. Jejich nespornou výhodou je jejich snadná ekologická likvidace po použití a to, že jsou převážně vyráběné z recyklovaného papíru, což dnes ocení stále více lidí.

Látkové tašky

V nabídce máme také několik druhů látkových tašek. Můžeme je dodat v počtu již od 1 kusu, protože je zde možnost kusového potisku termopresem fólií.

Obaly na víno

Tento stále oblíbený dárek je samozřejmě nevhodné dávat vůbec nebo špatně zabalený. V nabídce proto máme široký sortiment obalů na jednu nebo dvě lahve vína nebo jiného nápoje z kartónu, papíru, lepenky, dřeva atd. Samozřejmostí je možnost dotisku loga nebo jiného motivu.
copyright © 2006 - Consulting One, a.s.