Vyberte společnost...
Mnoho uživatelů razítek si jistě řekne proč kupovat nové polštářky, když stačí ten strarý doplnit barvou. I tak to sice jde, ale výměna starého polštářku za nový je vždy výhodnější. Nejen, že nový polštářek je levnější než lahvička razítkové barvy, ale do starého polštářku je již vytlačen reliéf štočku a objem nasáklé a použitelné barvy se snižuje. Otisk štočku namáčeného o již použitý a znovu naplněný polštářek potom není čistý - může vynechávat, nebo být naopak rozpitý. Doplňovat ho navíc musíte častěji.

Úplnou nutností potom bývá výměna polštářku při výměně štočku. V barvícím polštářku je vytlačen reliéf starého štočku a novému štočku se tento polštářek již těžko přizpůsobí. Otisk je potom značně nekvalitní - jsou často vynechané části otisku.

Vzhledem k tomu, že cena náhradního polštářku je kolem 60 korun a zajistí Vám bezproblémové použití razítka bez vysychání a nekvalitních otisků po dobu několika let (dle četnosti použití), tak se tato investice jistě vyplatí.

V nabídce máme široký sortiment razítkových barev od běžných vodouředitelných a olejových na papír, po speciální barvy pro značení v potravinářství (maso, vejce, sýry) a průmyslu (plasty, kovy). O těchto speciálních aplikacích se u nás informujte.


copyright © 2006 - Consulting One, a.s.