Vyberte společnost...


Vyberte si z nepřeberného množství reklamních předmětů (psací potřeby, deštníky, sportovní potřeby či rozdávací dárkové předměty). Cokoliv Vás napadne jako možný dárek pro Vašeho zákazníka nebo obchodního partnera u nás určitě najdete.

Na všechno výše zmíněné zboží Vám dodáme libovolný potisk: potisky barvou, laserové gravírování do kovových předmětů, frézování nebo vypalování do dřevěných předmětů. Specifikace a vysvětlení technologie najdete vždy u jednotlivých skupin produktů.

V následujících odkazech najdete přehledy jednotlivých skupin dárkových předmětů. Jelikož je jejich sortiment skutečně široký, jedná se pouze o úzký výběr. Pokud si u nás budete chtít nějaké zboží objednat, není nic jednoduššího, než poslat poptávku pomocí formuláře, nebo e-mailem a my Vám zpracujeme nabídku přesně na míru.

Vzhledem k šíři a neustálé obměně sortimentu necháváme zpracování katalogů a online nabídek na bedrech našich velkoobchodních dodavatelů. Vybírat můžete na jejich stránkách www.reda.cz a www.dgtip.cz Uvedené ceny jsou bez DPH 20% a bez potisku a platí pro koncového zákazníka. Koncový zákazník však z těchto velkoobchodů nemůže objednávat přímo, pouze prostřednictvím reklamních agentur.


Všechny předměty objednáváme z velkoobchodů nebo přímo od výrobců, takže Vám můžeme nabídnout příznivé ceny a hlavně individuální péči, jaké se Vám u velkých obchodníků s reklamními předměty často nedostane.

copyright © 2006 - Consulting One, a.s.